Ana sayfa D Rüyada dikiş dikmeyi öğrenmek

Rüyada dikiş dikmeyi öğrenmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada dikiş dikmeyi öğrenmek

Rüyada dikiş dikmeyi öğrenmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada dikiş dikmeyi öğrenmek ev hanımına veya cesur, güçlü ve kimseden korkmayan gözü pek kişiye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de on vech ile tabir olunur: a) Nimet , b) Mal , c) Velayet , d) Mertebe , e) Riyaset (Baş olmak) , f) Şeref , g) Saltanat , ğ) Murada ermek , h) Ferah , ı) Sürür…
# Olumsuz olarak herhangi bir konuda vicdan azabı çekeceğinize tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise başınıza bir sıkıntı gelecek demektir.
# Ünlü filozof El Yakubi yorumunda hapse düşeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  ölmüş birinin malını haram yolla elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 447 ( dörtyüzkırkyedi )
Rüyada dikiş dikmeyi öğrenmek Yarın GÜNEYİ tarafından 25.02.2016 – 00:04 tarihinde Giresun / Keşap şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Karaciğer hücreleri yüzlerce görevi aynı anda yapan harika laboratuarlardır. Bu yüzden karaciğerin yokluğunda kullanılacak herhangi bir makine veya cihaz yapılamamıştır. Yani böbrek hastalarında kullanılan diyaliz makinası gibi uzun süre hastayı hayatta tutacak bir cihaz yoktur.Allah-ü Teâlâ’nın sonsuz güç,kudret ve azametine gösterilebilecek eşsiz bir örnek daha

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here