Ana sayfa D Rüyada dikiş makinesi tamir etmek

Rüyada dikiş makinesi tamir etmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada dikiş makinesi tamir etmek

Rüyada dikiş makinesi tamir etmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada dikiş makinesi tamir etmek  şehit olarak öleceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ve fesada ve memleketin harab olmasına delâlet eder.
# Olumsuz olarak evdekilerin zor, sıkıntılı zamanlar geçireceğine yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise  boş ve asılsız sözler söyleyeceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Zekeriyya ibn Mahmud el-Kazvinî tabirinde bir faciayla karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  yapacağınız iyi veya kötü işlerde hüner sahibi biri olacağınıza işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 75 ( yetmişbeş )
Rüyada dikiş makinesi tamir etmek Odak KARASAPAN tarafından 13.10.2016 – 16:02 tarihinde Elazığ / Kovancılar şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Zünnun Mısrî Hazretleri, tevekkül sahibi kimsede bulunması gereken üç özelliği sayarken bunlardan birinin de, kalpteki dünyevî alakaları azaltmak olduğunu söylemiştir. Diğer ikisi ise mahlûkata yaranma alışkanlığını terk etmek ve bedeli ne olursa olsun her zaman doğruyu söylemektir. (Hilyetu’l-Evliyâ)Denilmiştir ki; Tevekkül sahibi kimsenin alameti, doğru söylemesi kendisine zarar verecek ve yalan söylemesi büyük fayda sağlayacak olsa bile, doğru söylemeyi tercih etmesidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here