Ana sayfa D Rüyada dikiş nakış görmek

Rüyada dikiş nakış görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada dikiş nakış görmek

Rüyada dikiş nakış görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada dikiş nakış görmek  söz sahibi birinin yardımıyla kuvvet bulacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  ilginç bir işle karşılaşacağınıza ve insanların bu işe şaşıp kalacaklarına işarettir.
# Olumsuz olarak sıkıntı ve şiddete işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir mutluluğu bozacağınıza veya yok edeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El Abhari görülen rüya  az da olsa musibet göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dört şekilde tabir olunur: a) Din , b) Mal , c) Azamet , d) İzzet…
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 567 ( beşyüzaltmışyedi )
Rüyada dikiş nakış görmek Samet BERKER tarafından 06.09.2016 – 09:21 tarihinde Nevşehir / Kozaklı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Katı kalplilik, çok yalan ve hasetten meydana gelir.Hz. Ebubekir r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here