Ana sayfa D Rüyada dini nikah tazelemek

Rüyada dini nikah tazelemek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada dini nikah tazelemek

Rüyada dini nikah tazelemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada dini nikah tazelemek rüya sahibi hamileyse uzun ömürlü bir erkek çocuk doğuracağına alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de büyük bir sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak  birtakım tatsızlıklar ve sınırlamalar nedeniyle huzursuzluk yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çetin ve zor günlerin geleceğine delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi Abdulmelik el-Esmaî rüyayı gören kişi için  çıkacağınız bir yolculuk vasıtasıyla geçiminizi temin edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için izzet, şeref, velayet, ferah, velime, müjde ve menfaate delâlet eder.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 636 ( altıyüzotuzaltı )
Rüyada dini nikah tazelemek Sırrı BAL tarafından 10.08.2016 – 12:08 tarihinde Erzurum / Olur şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Abdurrahman b. Avf r.a.’ın oğlu İbrahim anlatıyor:Oruçlu olan Abdurrahman b. Avf’ın önüne yemek getirilmişti. Şöyle dedi:Benden hayırlı olan Mus’ab b. Umeyr, Uhud harbinde şehit düşmüştü. Bir hırkadan başka kefenleneceği bir şey bulunamamıştı. O hırka ile de baş tarafı örtüldüğünde ayakları, ayakları örtüldüğünde başı açık kalıyordu. Sonra dünyalıktan önümüze yayılabildiği kadar yayıldı. Öyle ki, bize sevaplarımız dünyada veriliyor, ahirete hiçbir şey kalmıyor diye hakikaten endişe duyduk, deyip ağlamaya başladı.O kadar ki, getirilen yemeği de bıraktı, yemedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here