Ana sayfa D Rüyada diş doldurmak

Rüyada diş doldurmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada diş doldurmak

Rüyada diş doldurmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada diş doldurmak karşılaşacağınız bir işte oldukça sabırlı olmanız gerektiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir dairenin idaresine bakan veya okulun başı bulunan hocaya delâlet eder.
# Olumsuz olarak aşırı kurnazlığa delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise bazı kimselerle zorlu bir çekişmeye gireceğinize yorumlanır.
# Ünlü filozof İbn-i Heysem yorumunda üzüleceğinize ve baklayı veren kişiyle husumete düşebileceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  doğacak çocuğunuzun iyi bir evlat olacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 393 ( üçyüzdoksanüç )
Rüyada diş doldurmak Nurbanu GÜMÜŞSOY tarafından 20.05.2016 – 06:18 tarihinde Manisa / Manisa şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1795 – Hz. Âişe radıyallâhu anhâ anlatıyor: "Hz. Peygamber aleyhissalâtu vesselâm yatağına girdiği zaman, ellerine üfleyip Muavvizeteyn'i ve Kul hüvallahu ahad'i okur ellerini yüzüne ve vücuduna sürer ve bunu üç kere tekrar ederdi. Hastalandığı zaman aynı şeyi kendisine yapmamı emrederdi."Buhari Fedâilu'l-Kur'ân 14, Tıbb, 39, Daavat 12; Müslim, Selâm 50, (2192); Muvattâ, Ayn 15, (2, 942); Tirmizi, Daavât 21, (3399); Ebu Dâvud, Tıbb 19, (3902).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here