Ana sayfa D Rüyada dolap devrilmesi

Rüyada dolap devrilmesi

1
1
PAYLAŞ

Rüyada dolap devrilmesi

Rüyada dolap devrilmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada dolap devrilmesi  söz sahibi büyük bir şahsiyetten hayır ve menfaat elde edeceğinize ve onunla dost olacağınıza ya da böyle bir kimsenin hizmetinde olup ondan faydalanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hem zor hem kolay işlerden rahatlıkla sıyrılan cesur kimseye işarettir.
# Olumsuz olarak  bir planınızın suya düşeceğine veya kötü bir durumla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir düşmanın kötü haberini almaya yorumlanır.
# Büyük rüya tabircisi Ahmed bin Musa rüyayı gören kişi için hoş olmayan haberler alacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  iş bakımından zorlukları aşacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 846 ( sekizyüzkırkaltı )
Rüyada dolap devrilmesi Öney GEZMİŞ tarafından 01.04.2016 – 10:42 tarihinde Almanya / Hannover şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Başkasıp;düştü mü, "Çürük tahtaya basmasaydı" deriz. Kendimiz düşünce, bastığımız tahtanın çürük çıkmış olmasından şikayet ederiz.Cenab ŞehabeddinBaşkalarının kusurlarını tartarken, parmağıyla terazinin kefelerini bastırmayan insan pek azdır.Byron Langenfeld

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here