Ana sayfa D Rüyada dört aylık bebeğin konuşması

Rüyada dört aylık bebeğin konuşması

1
0
PAYLAŞ

Rüyada dört aylık bebeğin konuşması

Rüyada dört aylık bebeğin konuşması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada dört aylık bebeğin konuşması  bir grup Müslümanı etrafınızda toplayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  çıkan diş üst taraftaysa bir oğlunuz olacağına, alt taraftaysa bir kızınızın olacağına işarettir.
# Olumsuz olarak o yerde nimet ve bereketin az olacağına delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise  biriyle işinizin yargıya varacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Hazini rüyayı gören kişi için yüksek makama, menfaat ve nimete delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kıtlığa işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 128 ( yüzyirmisekiz )
Rüyada dört aylık bebeğin konuşması İlkay ANKARA tarafından 26.09.2016 – 23:28 tarihinde Bingöl / Genç şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yıllar önce Şeyh Muzaffer Efendi ve bir grup derviş Paris’i ziyaret ettiklerinde, oradaki katedrallerden birinde zikir yapmak üzere davet edilirler. Zikirden sonra başrahip, “ Ben katedralimde sizin dua etmenize izin verdim, siz de benim bir ayinimi camilerinizin birisinde yapmama izin verir misiniz? diye sorar:Şeyh Muzaffer Efendi hemen cevap verir: “Kesinlikle olmaz!”Rahip bu eşitsizlik karşısında şok olur; ancak Şeyh Muzaffer Efendi devam eder:“Sizin katedralinizde dua etmek hakkına sahibim; çünkü Hz. İsa’yı (a.s) seviyorum. Ancak siz bizim camiimizde ibadet edemezsiniz; çünkü Hz. Muhammed’i (s.a.v) sevmiyorsunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here