Ana sayfa D Rüyada dudak uzaması

Rüyada dudak uzaması

2
1
PAYLAŞ

Rüyada dudak uzaması

Rüyada dudak uzaması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada dudak uzaması geçim konusunda sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de akraba veya ev halkının çoğalacağına işarettir.
# Olumsuz olarak üzüntü, şiddet ve meşakkate delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise kontrolsüz harcamalar yapacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof Abdülhamid İbn Türk yorumunda  kötü insanlarla içli-dışlı olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  büyük bir tehlikeyle karşılaşacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 554 ( beşyüzellidört )
Rüyada dudak uzaması Derin AYGEN tarafından 18.08.2016 – 12:45 tarihinde Ordu / Kabadüz şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1676 – Hz. Ebu Hüreyre radıyallâhu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Zekeriyya aleyhisselam marangoz idi."Müslim, Fedâil 169, (2379).

1 YORUM

  1. Rüyamda komşumuzun evine gidiyordum komşumuzla bekar oğlu evdeydi Benim birden bire alt dudağım uzuyordu sonra hemen kısaldı. Rüyanın devamında komşumuzun oğlu bana sevgiyle bakıyordu pencereden daha sonra bir asansör kazası oluyordu ama ben içinde değildim acaba ne anlama geliyor cevaplarsanız sevinirim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here