Ana sayfa D Rüyada düğüm attığını görmek

Rüyada düğüm attığını görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada düğüm attığını görmek

Rüyada düğüm attığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada düğüm attığını görmek dünya ve ahiret saadetini elde edeceğinize ve geçiminizin güzel olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  tedbirli olmanız gerektiğine işarettir.
# Olumsuz olarak bir zararla karşılaşacağınıza delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  aklınızın zayi olacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ebul Vefâ el-Büzcani rüyayı gören kişi için  kendi malınızdan veya büyük bir şahsın malından nasipleneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  mal bakımından kazanca işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 591 ( beşyüzdoksanbir )
Rüyada düğüm attığını görmek Mevzun ÇATAL tarafından 10.12.2016 – 08:08 tarihinde Denizli / Serinhisar şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Biri, Hz. Ali Efendimize (r.a) gelerek: "Ya Ali! Allah bu kadar insanı nasıl hesaba çeker?"diye sorduğunda Hz. Ali'den şu cevap almış: "Nasıl rızıklandırıyorsa, öyle."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here