Ana sayfa D Rüyada düğüm görmek

Rüyada düğüm görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada düğüm görmek

Rüyada düğüm görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada düğüm görmek  saygınlığınızı yitireceğinize ve insanlar arasında küçük düşeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanlara hayrı dokunan ihtişam sahibi kimseye şeklinde yorulur.
# Olumsuz olarak  bir tacirden yana üzüleceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  boş bir ümide kapılacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Bekr Zekeriyya Râzi görülen rüya  Allah tarafından din yolunda son derece aydınlık içinde olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  incineceğinize ve çile çekeceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 536 ( beşyüzotuzaltı )
Rüyada düğüm görmek Yağız TOPALAN tarafından 15.06.2016 – 15:29 tarihinde Sakarya / Kaynarca şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Fudayl b. İyaz rh.a şöyle der:“Biz kimi insanlar gördük ki onlar, yaptıkları ameller ile riya yapıyorlardı, şimdi ise öyle insanlar var ki yapmadıkları ameller ile riyakârlık yapıyorlar.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here