Ana sayfa D Rüyada dünyanın en uzun adamını görmek

Rüyada dünyanın en uzun adamını görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada dünyanın en uzun adamını görmek

Rüyada dünyanın en uzun adamını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada dünyanın en uzun adamını görmek  sakalını çektiğiniz kişinin malını miras yoluyla alacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  söz sahibi biri olacağınıza ve çok sayıda mal elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak çetinlik ve meşakkate işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise düşman üzerine galibiyete alâmettir.
# Büyük rüya tabircisi İmam Nablusinin yorumunda ;  birinin size olan ilgisinden emin olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  günahlarınızın çok olduğuna ve tövbe etmediğiniz takdirde ateş ehli olacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 49 ( kırkdokuz )
Rüyada dünyanın en uzun adamını görmek Volkan DİNÇTÜRK tarafından 29.01.2016 – 02:52 tarihinde Ankara / Kazan şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ahnef b. Kays (r.a) Hazretleri’ne:-Sen ihtiyar bir kimsesin. Oruç seni zayıf düşürüyor, neden tutuyorsun, denildiğinde şu cevabı verir:-Ben uzun bir yolculuğa hazırlık yapmaktayım. Allah-ü Teâlâ’nın emrettiği ibadetlere sabretmek, kıyamet günü Allah’ın azabınakatlanmaktan daha kolaydır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here