Ana sayfa D Rüyada düşmanın eve gelmesi

Rüyada düşmanın eve gelmesi

2
0
PAYLAŞ

Rüyada düşmanın eve gelmesi

Rüyada düşmanın eve gelmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada düşmanın eve gelmesi  o bölge halkına Allahın gazap edeceğine, kimi o buluta yakın görürseniz, o kişinin Allahın azabına daha yakın olduğuna işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de borcunuz varsa ödeyeceğinize, üzgünseniz sevineceğinize, sıkıntıdaysanız rahatlığa çıkacağınıza, hastaysanız iyileşeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak  birine zarar vereceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise birine kaba söz söyleyeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof Meryem el-İcliyye yorumunda onbir türlü tâbir olunur: a) Rahmet , b) Nimet , c) İzzet , d) Ulüvv-i Kadr , e) Devlet , f) Zafer , g) Saadet , h) Riyaset , ı) İslamda kuvvet i) Dünya ve ahirette hayır , j) Refah ve rahat Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için cimri ve eli sıkı biri olduğunuza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 183 ( yüzseksenüç )
Rüyada düşmanın eve gelmesi Ecevit HİÇYILMAM tarafından 11.06.2016 – 06:40 tarihinde Kahramanmaraş / Pazarcık şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

5874 – Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Allah'a ve ahiret gününe inanan kimse ya hayır koşuşsun ya da sussun."Tirmizi, Kıyamet 51, (2502).Tirmizi'nin İbnu Ömer radıyallahu anh'tan yaptığı diğer bir rivayette Resûlullah: "Kim susarsa kurtulur" buyurmuştur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here