Ana sayfa D Rüyada düşmanla oturmak

Rüyada düşmanla oturmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada düşmanla oturmak

Rüyada düşmanla oturmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada düşmanla oturmak  o bölgede çok kan akıtılacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  yaptığınız veya yapacağınız işler konusunda iyi bir araştırma yapmanız gerektiğine işarettir.
# Olumsuz olarak acı bir tecrübe yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir tacirin size zarar vereceğine yorumlanır.
# Ünlü rüya yorumcusu Hemdani görülen rüya  fesat işler yapacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  gereğinden fazla laubali insanların etkisi altında kalacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 339 ( üçyüzotuzdokuz )
Rüyada düşmanla oturmak Safa BİLAL tarafından 17.09.2016 – 07:21 tarihinde Burdur / Ağlasun şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kul’dan şükür kesilmediği sürece, Allah-ü Teâlâ’dan nimeti arttırmak asla kesilmez.Hz. Ali (r.a.)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here