Ana sayfa E Rüyada ekim ayında kar görmek

Rüyada ekim ayında kar görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada ekim ayında kar görmek

Rüyada ekim ayında kar görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ekim ayında kar görmek  saygınlık kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de namaz ve niyaz ehli biri olacağınıza ve halk arasında doğru sözlü biri olarak tanınacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak  arzu ettiğiniz şeyin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ecelinizin yaklaştığına ve tövbe etmeniz gerektiğine şeklinde yorulur.
# Ünlü filozof Şemseddin Semerkandi yorumunda  bölge halkının sağlık ve afiyet içinde olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  gördüğünüz toz miktarınca mal elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 346 ( üçyüzkırkaltı )
Rüyada ekim ayında kar görmek Gurur ÇANGA tarafından 17.02.2016 – 15:01 tarihinde Afyonkarahisar / Şuhut şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İleri de öyle bir zaman gelecek ki,Kıtâl ve zulümsüz hükümdarlık etmeye yol bulunmayacak. Çılgınlık ve cimrilik etmeden zengin olmak mümkün olmayacak. Kişilerin arzularına uymadıkça da insanlarla sohbet etmek mümkün olmayacak. Bu zamana kim yetişir ve sabır ve metânet gösterir kendini korursa, Allah-ü Teâlâ o kimseye elli sıddık sevabı verir.Hz. Ali r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here