Ana sayfa E Rüyada ekmek ıslatıp yemek

Rüyada ekmek ıslatıp yemek

2
1
PAYLAŞ

Rüyada ekmek ıslatıp yemek

Rüyada ekmek ıslatıp yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ekmek ıslatıp yemek zorlukların kolaylaşacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  hızlı ve büyük ilerlemeler kaydedeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak hedefinize ulaşamayacağınıza delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kötü bir şeyle karşılaşacağınıza delâlettir.
# Ünlü filozof İbn Hurdâzbih yorumunda  Kuran ilmi öğreneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üstünlük ve öncülük anlamına gelir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 228 ( ikiyüzyirmisekiz )
Rüyada ekmek ıslatıp yemek Baturhan BELGE tarafından 17.02.2016 – 17:57 tarihinde Manisa / Ahmetli şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4390 – Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Horasan'dan siyah bayraklar çıkacak. Bu bayrakları hiçbir şey geri çeviremeyecek ve mutlaka İlya'ya Kudüs şehrine dikilecek."Tirmizi, Fiten 79, (2270).

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here