Ana sayfa E Rüyada erkeğin nişan atması

Rüyada erkeğin nişan atması

2
1
PAYLAŞ

Rüyada erkeğin nişan atması

Rüyada erkeğin nişan atması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada erkeğin nişan atması düşmana karşı zafer elde edeceğinize ve helal rızk elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de eşinizi boşayacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak  bölgede açlık, kıtlık, fitne, bela, ani ölümler ve veba salgını baş göstereceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  başkaları tarafından kınanacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Rüşd görülen rüya  yapacağınız işle adınızın iyilikle anılacağına ve bu işin, dininizin yararına olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  daha önce yapmış olduğunuz bir işten dolayı pişman olacağınıza işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 784 ( yediyüzseksendört )
Rüyada erkeğin nişan atması Bilal ÜNLÜ tarafından 16.01.2016 – 20:50 tarihinde İzmir / Kemalpaşa şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Çile yolunda sabırla yürüyen kul, kemâlata (olgunluğa) ve yüksek manevi derecelere ulaşır.

1 YORUM

  1. Ben rüyamda eski sevgilimi gördüm yanımda nişanlım da var ama o bilmiyor eski sevgilim olduğunu sonra ben eski sevgilime hediye almaya gidiyorum. Nişanlım telefonla konuşarak oraya geliyor bende kızıyorum neden geldin diye o da beni istemiyor musun diyor bende hayır diyorum. Onun yüzüğü bendeymiş yüzüğünü cebimden alıyor ver o zaman yüzüğümü diye ve bu rüyadan sonra biz bir yüzük attık ama geri barıştık ve benim kafam çok karıştı bu rüya ne anlama geliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here