Ana sayfa E Rüyada erkek erkeğe livata

Rüyada erkek erkeğe livata

2
0
PAYLAŞ

Rüyada erkek erkeğe livata

Rüyada erkek erkeğe livata

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada erkek erkeğe livata  kötü bir kadından çocuk sahibi olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rızkınızın bollaşacağına, güzel bir kadınla evleneceğinize, saygınlık elde edeceğinize ve zenginleşeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak sihire veya hastalığa işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise efendisine itaat etmeyen kadına da delâlet eder.
# Ünlü alim Ebu Said Gardezî rüyayı gören kişi için çok yolculuk yapmaya, kuyuları kazmaya ve hayvanların erkeğine delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için az miktarda mal elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 751 ( yediyüzellibir )
Rüyada erkek erkeğe livata Yağız SÜLEYMANZADE tarafından 22.04.2016 – 11:32 tarihinde Denizli / Tavas şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

7096 – Hz. Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm şöyle derlerdi:"Elhamdulillah alâ külli hail. Rabbi eüzu bike, min hâli ehli'n-nâr" (Her hal için Allah'a hamdolsun. Ey Rabbim cehennem ehlinin halinden sana sığınırım.)"

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here