Ana sayfa E Rüyada erkek isim duymak

Rüyada erkek isim duymak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada erkek isim duymak

Rüyada erkek isim duymak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada erkek isim duymak biriyle evleneceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  sapıklık içinde olan birine katılacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak  akrabalarınızın size düşman olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hemen hemen bütün insanlar hesabına iyi değildir.
# Büyük rüya tabircisi İbn Asakir rüyayı gören kişi için  saygın biriyle dost olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  öğreneceğiniz ilim ve hikmeti gizli tutacağınıza veya ezberlediğiniz Kuranı unutacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 211 ( ikiyüzonbir )
Rüyada erkek isim duymak Kutan PEHLİVANOĞLU tarafından 25.08.2016 – 22:48 tarihinde Çanakkale / Çanakkale şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

262 – Ukbe İbnu Âmir radıyallahu anh buyurmuştur ki: "Müslüman bir kimsenin, bir malda kusur olduğunu bildiği halde, müşteriye haber vermeden satması haramdır."Buhârî, bunu bir babın başlığında kaydetmiştir. (Büyû19).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here