Ana sayfa E Rüyada eşek çekmek

Rüyada eşek çekmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada eşek çekmek

Rüyada eşek çekmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada eşek çekmek  kuvvet bulacağınıza, dini inancınızın iyi olacağına, insanların güvenini kazanıp onlardan emanet kabul edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  mal ve servet arzusu içinde olduğunuza işarettir.
# Olumsuz olarak  birinden hırsızlık yoluyla elde edilen bir mal alacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise o yöreye yağmur yağacağına veya sellerle karşılaşacağınıza delâlet eder.
# Ünlü alim İbn Havkal rüyayı gören kişi için  o yöre halkı arasında tartışmaların baş göstereceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için din ve doğru yol demektir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 334 ( üçyüzotuzdört )
Rüyada eşek çekmek Aydan BUGEY tarafından 04.04.2016 – 12:01 tarihinde Yozgat / Çandır şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3607 – Müstevrid İbnu Ş'eddâd radıyallahu anh anlatıyor: “Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'ı gördüm. Abdest aldığı zaman ayaklarının parmaklarını serçe parmağı ile hilâlliyordu.”Tirmizi, Tahâret 30, (40); Ebu Dâvud, Tahâret 58, (148).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here