Ana sayfa E Rüyada eski başbakanı görmek

Rüyada eski başbakanı görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada eski başbakanı görmek

Rüyada eski başbakanı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada eski başbakanı görmek takva ve iyilik cihetinden bir hayra erişmeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de umduğuz şeyi elde edemeyeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak bir arkadaşınız sizi hayal kırıklığına uğratacak anlamına delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  aile içi anlaşmazlık yaşayacağınıza işarettir.
# Ünlü alim Nablusî (rh.a.) tabirinde ; mal almaya ve hacca gitmeye yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kişilere ve konuşulan dillere göre değişir işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 634 ( altıyüzotuzdört )
Rüyada eski başbakanı görmek Haliç ALTUNDAL tarafından 07.02.2016 – 17:31 tarihinde İstanbul / Bayrampaşa şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4392 – Hz. Berâ radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'ı gördüm, Hz. Hasan'ı omuzunda taşıyor ve de:"Allahım, ben bunu seviyorum, onu sen de sev!" diyordu."Buhari, Fezailu'l-Ashab 22; Müslim, Fezailu's-Sahabe 58, 59, (2422); Tirmizi, Menakıb, (3784).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here