Ana sayfa E Rüyada eski türkçe öğretmenini görmek

Rüyada eski türkçe öğretmenini görmek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada eski türkçe öğretmenini görmek

Rüyada eski türkçe öğretmenini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada eski türkçe öğretmenini görmek evlatlara, kardeşlere ve akrabalara işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de nimete nail olmaya, farzları edaya, namazları vaktinde kılmaya ve dinde salâha delâlet eder.
# Olumsuz olarak düşmanın sevinmesine delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise  akrabalarınızdan ayrılacağınıza, bedensel olarak zayıflayacağınıza ve gurbette öleceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür El-Mesûdî tabirinde  utanç verici bir olay gerçekleştireceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işinizin güzel olacağına ve kariyerinizin yükseleceğine tabir olunur.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 156 ( yüzellialtı )
Rüyada eski türkçe öğretmenini görmek Burcu MERDAN tarafından 15.01.2016 – 16:34 tarihinde Azerbaycan / Mingeçevir şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6786 – Amr İbnu Şuâyb an ebihi an ceddihi radıyallahu anhüma anlatıyor: "Mes'ud'un oğulları Huvayyısâ ve Muhayyısa ile Sehl'in oğulları Abdullah ve Abdurrahmân Hayber'den yiyecek temin etmek maksadıyla Medine'den çıkıp gittiler. Orada Abdullah'a saldırıp öldürdüler. Durum Resülullah aleyhissalâtu vesselam'a haber verilmişti. Abdullah'ın arkadaşlarına: "Onun Hayber yahudileri tarafından öldürüldüğüne yemin ederseniz diyete müstehak olursunuz!" buyurdular. Onlar: "Ey Allah'ın Resülü! Görmediğimiz şey hususunda nasıl yemin edelim!" dediler. Aleyhissalâtu vesselam: "Öyle ise yahudiler yemin ederek isnat ettiğiniz suçtan berâet ederler" buyurdu. Onlar: "Ey Allah'ın Resulü! Yahudiler, yemin etmekle berâet edebilince bizi öldürürler" dediler. Neticede maktulün diyetini, Aleyhissalâtu vesselâm kendi nezdinden karşıladı."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here