Ana sayfa E Rüyada ev eşyalarının değiştiğini görmek

Rüyada ev eşyalarının değiştiğini görmek

3
1
PAYLAŞ

Rüyada ev eşyalarının değiştiğini görmek

Rüyada ev eşyalarının değiştiğini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ev eşyalarının değiştiğini görmek  ekonomik durumunuzun düzeleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de gördüğünüz kimsenin durumunun düzeleceğine işarettir.
# Olumsuz olarak üzüntü, şiddet ve meşakkate delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise kötü ve üzüntü verecek bir haber almak demektir.
# Büyük rüya tabircisi El Fadl ibn Naubaht rüyayı gören kişi için zahmetle elde edilen helal kazanca işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  parmakla gösterilecek güvenilir biri olacağınıza ve insanlardan emanet kabul edeceğinize işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 783 ( yediyüzseksenüç )
Rüyada ev eşyalarının değiştiğini görmek Serdar DEMİRİZ tarafından 21.06.2016 – 05:19 tarihinde Isparta / Keçiborlu şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Aman ha! Bizi ömrümüzde yalnızca bir kere ziyaret edecek olan misafire (Azrail a.s.’a) hazırlıksız yakalanmayalım.

1 YORUM

  1. Rüyamda evimin anahtarıyla evimin kapısını açamadım karşı komşudan aldığım anahtarla açtım. İçeriye girdiğimde oğlum ve esimin soba kurduğunu ve evimdeki eşyaların değişmiş olduğunu gördüm sobanın borularının istediğim gibi olmadığını doğalgaz alacağımızı söyleyerek Oğluma neden soba kurduğunu sorduğumu gördüm. Rüyamın devamı karışıktı bu kadar hatırlayabiliyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here