• Genel
 • 3

Rüyada ev içinde köpek görmek

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

3 Cevaplar

 1. alp dedi ki:

  uyuyodum ben ama ruya gormedim evin icinde kopek gordum ama yatak odasinda gordum uykudan uyandim sola dogru gidiyodu nedir anlami acaba evimizde kedide var yanliz yorumlarsaniz cok iyi olur tsk ederim

  • ruyamda dedi ki:

   Gördüğünüz köpek çevrenizde sizi rahatsız eden canınızı sıkan kötü niyetli bir kişinin bulunduğuna, ancak bu kişinin size zarar veremeyeceğine işarettir.

 2. İsmail dedi ki:

  Selamlar. . Geçen gece uyumak için yatağa girdim. . Normalde uyumam biraz zaman alır ama o gece gözlerimi kapar kapamaz uykuya daldığımı söyleyebilirim ve hemen birşeyler görmeye başladım. Bildiğim kadarıyla bu rüya olmamalı ama bilinçaltı rüyaydıda diyemiyorum. . Gördüğüm şey, oturma odama giriyorum koltuğa uzanmak üzereyken pencerenin hemen dibinde kapkara bir köpek yattığını farkediyorum ama çok fazla umursamıyorum. . Odanın karanlık olmasına rağmen nasıl farkedebildiğime şaşırırken göz ucuyla bakıyorum. Kapkara gözleriyle onunda beni gözetlediğini görüyorum. Sonra birden ayağa kalkıyor ve hemen sol tarafımdan kapıya doğru yöneliyor ama kafası tamamen bana dönük. . Birden duruyor kapkara gözlerinin o karanlıkta parladığını hatırlayabiliyorum. . O ana kadar hiçbir endişe bile hissetmemişken bir anda ürpermeye başlıyorum. . İlk önce hoşt falan demek istediğimi hatırlıyorum ama hiçbir şey söyleyemiyorum. . Ağzımı bile açamıyorum. Sonra tokat atmak için doğrulmak istiyorum ama kolumu bile kımıldatamıyorum. . İşte o an gerçekten çok korkmuştum. . Birden aklıma şu karabasan hikayeleri geldiğini hatırlıyorum. İçimden besmele çekebildim. İçimden bile konuşamamıştım ilk önce. Aklıma ilk süphaneke suresi geldi. . Sureyi bitirmeye yakın bir anda kayboldu ve kendimi uyanmış buldum. . Ve büyük bir rahatlama. . Bütün bunlar yatağa geçmemden itibaren sanırım 5dk kadar sürdü. Yardımcı olabilirmisin bunun manası nedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir