Ana sayfa E Rüyada evde birini saklamak

Rüyada evde birini saklamak

5
1
PAYLAŞ

Rüyada evde birini saklamak

Rüyada evde birini saklamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada evde birini saklamak  yönetici olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı görenin uzun yaşayacağına işaret eder.
# Olumsuz olarak sahip olduğunuz mallarınızı kaybedeceğinize tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise  birtakım tatsızlıklar ve sınırlamalar nedeniyle huzursuzluk yaşayacağınıza işarettir.
# Ünlü alim Zünnûn-ı Mısrî rüyayı gören kişi için sıkıntılardan kurtulacağınıza, borçluysanız borcunuzun ödeneceğine, hastaysanız iyileşeceğinize ve gurbetteyseniz esenlik içinde vatanınıza döneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  evleneceğinize ve eşinizden menfaat elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 892 ( sekizyüzdoksaniki )
Rüyada evde birini saklamak Damla KÖKCÜ tarafından 04.02.2016 – 23:00 tarihinde Çorum / Alaca şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsan hayvandan üstün yaratılmış olmasına rağmen, eğer şehvet, gazap ve çirkin huyları terbiye edilmezse hayvandan daha aşağı düşer.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here