Ana sayfa E Rüyada evde büyük solucan görmek

Rüyada evde büyük solucan görmek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada evde büyük solucan görmek

Rüyada evde büyük solucan görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada evde büyük solucan görmek  o kimsenin dünyadayken kibirli biri olduğuna işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  o kimsenin sizden faydalanacağına işarettir.
# Olumsuz olarak  başkalarının dedikodularının kurbanı olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir gönül olayının kötü bir şekilde sonuçlanacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Sabit bin Kurra rüyayı gören kişi için  düşmana karşı zafer elde edeceğinize ve hacetinizin reva olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için talep ettiğiniz iş için son derece çaba sarf edeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 84 ( seksendört )
Rüyada evde büyük solucan görmek Neslihan GÜLEÇ tarafından 09.10.2016 – 11:02 tarihinde Çanakkale / Ezine şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Herkes bir yol tutturmuş gidiyor ama Mevlaya gitmeyen yol neye yarar ki!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here