Rüyada evde ışık yandığını görmek

  9
  0
  PAYLAŞ

  Geceyarısı gördüğüm rüyadan dolayı korkarak uyandım. Rüyada evde ışık yandığını görmek nasıl tabir edilir?

  ruyada-gemi-gormek

  Yorumlanmasını istediğiniz rüyaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

  Bu ve benzeri rüyalar farklı şekillerde tabir edilir. Rüya yorumlanırken gören kişinin son zamanlarda yaşadığı olaylar dikkate alınmalıdır.

  #  Bazı tabircilere göre rüyada evde ışık yandığını görmek güzel yüzlü, yumuşak huylu, tatlı dilli ve zengin kimseye Allah’ın inayetiyle sevineceğinize iş konusunda kariyerinizin yükseleceğine adil ve insaflı biri olacağınıza insanların şereflilerine benzeyen, onlara işlerinde kuvvet kazandıran adama yorumlanır.

  # Seyyid Süleymanın tabirinde rüyada evde ışık yandığını görmek çocuk sahibi olmak için plan yapacağınıza veya çocuklardan yana sevineceğinize hastaysanız iyileşeceğinize, borçluysanız borcunuzun ödeneceğine, hacca gitmemişseniz hacca gideceğinize, günahkârsanız tövbe edeceğinize, üzgünseniz sevineceğinize ve karamsarsanız bu sıfattan kurtulacağınıza yakalandığınız bir hastalıktan çok çabuk kurtulacağınıza neşeli, varlıklı bir kadına insanlara sanat ve maharet öğreten birine tabir olur.

  #  Bazılarına göre de rüyada evde ışık yandığını görmek kendinize olan güveninizi kaybettiğinize, nadiren görmek ise, duygusal ilişkilerinizin iyi olduğuna yolculuğa çıkacağınıza işinizin kötüye gideceğine veya biriyle aranızda husumet çıkacağına eşinizin gizli bir işle meşgul olduğuna ömrünüzün kısalacağına ve bu yüzden tövbe etmeniz gerektiğine birinin size öfkeleneceğine işlerde zarara girmek biriyle kavga etmeye ve aradaki fitneye pişmanlık ve nedamete rızkın bitmesine, ecelin yakınlığına işaret eder.

  “Gerçek şu ki; rüya tabirleri ilmi, şerif ve büyük bir ilimdir. Hak Taâla’nın bu ilmi Hz. Yusuf’a (a.s) bağışlamış olduğunu herkes bilir. Nitekim yüce Allah, Kurân-ı Kerim’de şöyle buyurur: İşte Yusuf’u, Mısır’da böylece yerleştirdik de ona rüya yormasını öğrettik”

  Son olarak şunu söylemek gerekir ki, tabir üstatlarının yorumladıkları manalar abartılı ve boş değildir.

  Her Gün Bir Hadis-i Şerif
  Bütün işler; hayır olanı da, şer olanı da Allah’tandır. Hadis (Taberani).

  PAYLAŞ

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here