Ana sayfa E Rüyada evde rüzgar esmesi

Rüyada evde rüzgar esmesi

2
0
PAYLAŞ

Rüyada evde rüzgar esmesi

Rüyada evde rüzgar esmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada evde rüzgar esmesi  o kimsenin malından veya ilminden yana size bir hayır ulaşacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de malınızı heder edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak israfa ve bereketsiz işlere delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise rüya sahibinden dünyanın yüz çevirmesine ve bunun neticesi sıkıntıya düşmeye delâlet eder.
# Ünlü alim Sind bin Ali rüyayı gören kişi için  mirasa konacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  temsil ettiği şehre işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 496 ( dörtyüzdoksanaltı )
Rüyada evde rüzgar esmesi Uygar İPEKOĞLU tarafından 24.05.2016 – 07:49 tarihinde Balıkesir / Sındırgı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6775 – Amr İbnu Şuayb an ebihi an ceddihi radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resulullah aleyhissalâtu vesselâm, ehl-i kitap olan yahudi ve hristiyanların diyetinin müslümanların diyetinin yarısı olduğuna hükmetti."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here