Ana sayfa E Rüyada evde su taşması

Rüyada evde su taşması

1
0
PAYLAŞ

Rüyada evde su taşması

Rüyada evde su taşması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada evde su taşması  hayır kapılarının yüzünüze açılacağına ve mutlu olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  kötü bir iş yapacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak önemli bir olay karşısında çaresiz kalacak demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise üzüntü, keder ve sıkıntıya düşmeye işarettir.
# Ünlü alim El-Cahiz rüyayı gören kişi için dini inancınız konusunda eksikliğiniz olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  helal kazanca işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 649 ( altıyüzkırkdokuz )
Rüyada evde su taşması Yalçın AKARPINAR tarafından 15.11.2016 – 17:10 tarihinde Kırklareli / Kofçaz şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kibir, öfke, zulüm, kin ve nefret insanı alçaltıp, cehenneme yolcu eder.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here