Ana sayfa E Rüyada eve kurt saldırması

Rüyada eve kurt saldırması

1
0
PAYLAŞ

Rüyada eve kurt saldırması

Rüyada eve kurt saldırması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada eve kurt saldırması güzel işler yapacağınıza, zalim bir padişahın haremine girdiğinizi görmek; adınızı kötüye çıkaracak işler yapacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de uzun ömre, nimet ve berekete delâlet eder.
# Olumsuz olarak  bulunduğunuz bölgede ileri gelen bir kişinin yolculukta vefat edeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  aklınızın zayi olacağına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn-i Hurdazbih görülen rüya çok sıkıntı çekeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için tabiri de şöyle: a) O kimsenin yüzüne Cenab-ı Hak hayır kapılarını açar , b) İyilik etmeye muvaffak kılar , c) Rahmet ve mağfirete mazhar buyurur.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 597 ( beşyüzdoksanyedi )
Rüyada eve kurt saldırması Yılaydın ATLI tarafından 04.01.2016 – 02:23 tarihinde Manisa / Köprübaşı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Cennete girmenin koşulu, dünyada takva üzere yaşamaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here