Ana sayfa E Rüyada evinde kurt görmek

Rüyada evinde kurt görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada evinde kurt görmek

Rüyada evinde kurt görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada evinde kurt görmek kötü günlerin geride kalacağını bildiren rüya istenen arzu edilen bir yaşama kavuşacak olmayı iyi insanlarla çevrili ortamlarda bulunmayı da ifade eder. Bazı rüya yorumcularına göre de hile, masum ve mazlumlara yardım, kâfirler için de helak ile tâbir olunur.
# Olumsuz olarak güzel günlerin boşa geçirildiğine yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise  aldığınız darbenin şiddetince size vuran kimseden zorluk göreceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Nasîrüddin Tûsî görülen rüya doğru yola döneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanlara sorunları konusunda çözüm yolu göstereceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 757 ( yediyüzelliyedi )
Rüyada evinde kurt görmek Haliç ALTAY tarafından 30.03.2016 – 17:11 tarihinde Zonguldak / Alaplı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4387 – Müslim'in bir rivayetinde: "Yemenliler Aleyhissalatu vesselam'a gelerek: "Bizimle birlikte birisini gönder de bize sünneti ve İslam'ı öğretsin!" dediler. Bunun üzerine Aleyhissalatu vesselam Ebu Ubeyde İbnu'l-Cerrah radıyallahu anh'ın elinden tutup:"İşte bu, bu ümmetin eminidir!" buyurdu."Buhari, Fezailu'l-Ashab 21, Megazi 72; Müslim, Fezailu'l-ashab 53, 54. (2419).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here