Ana sayfa E Rüyada ezanı yanlış okumak

Rüyada ezanı yanlış okumak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada ezanı yanlış okumak

Rüyada ezanı yanlış okumak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ezanı yanlış okumak o şeyin değerini yitireceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  eğer şeftali mevsimindeyseniz, büyük bir şahsiyetten mal elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak birinin hakkını inkâr edeceğinize tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise topladığı ve gizlediği malın elden çıkacağına işarettir.
# Ünlü alim Muhammed bin İbrahim el-Fezari rüyayı gören kişi için  İslamdan çıkma korkusu içinde olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çok hayra, devamlı sevince, menfaat ve helal mala işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 643 ( altıyüzkırküç )
Rüyada ezanı yanlış okumak İlyas TENİM tarafından 14.11.2016 – 15:38 tarihinde Konya / Kadınhanı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

204 – İbnu Ömer anlatıyor: Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Şer'i hukuku ödemek için vezin'de Mekke halkının vezn'i esastır, keyl'de de Medine halkının keyl'i esastır."Ebu Dâvud, Büyû 8, (3340); Nesâî, Büyû 54, (7, 284).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here