Ana sayfa F Rüyada fabrika görmek

Rüyada fabrika görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada fabrika görmek

Rüyada fabrika görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fabrika görmek  ecelinizin çok yaklaştığına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  yapacağınız bir işte birçok engelle karşılaşacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak acemice yaklaşımlarınız nedeniyle bazı hedeflerinizden uzaklaşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise düşmanın size kötülük yapacağına yorumlanır.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Said Gürgani görülen rüya  define veya gaybi ilimlere işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  dini inancınızın sağlam ve doğru olduğuna işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 199 ( yüzdoksandokuz )
Rüyada fabrika görmek Kürşad KÜÇÜKLER tarafından 09.01.2016 – 21:49 tarihinde Ordu / Kabataş şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4385 – Hz. Aişe rudıyallahu anha anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm bir gün hanımlarına:"Ölümümden sonra beni üzecek şeylerden biri de sizin meselenizdir. Size ancak sıddik (Hz. Aişe der ki yani mutasaddık) ve sabırlılar tahammül edebilir" der.Hz. Aişe devamla, Ebu Seleme İbnu Abdirrahman'a dedi ki: "Allah senin babana cennetin selsebil çeşmesinden içirsin."İbnu Avf, Ümmühatu'l-mü'minin'e tasadduk edenlerdendi, kırk bin dirheme satılan bir bahçe tasadduk etmiş idi.Tirmizi, Menakıb, (3750).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here