Rüyada fare görmek

Rüyada fare görmek

Soru: Dün gece beni çok etkileyen bir rüya gördüm. Hala gördüğüm rüyanın etkisindeyim. Rüyada fare görmek nasıl tabir edilir?

Rüyada fare görmek

Rüyada fare görmek

Yorumlanmasını istediğiniz rüyaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı, ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Bazı tabircilere göre rüyada fare görmek  söz sahibi birinin oğluyla arkadaş olacağınıza ve ondan menfaat elde edeceğinize , düşmana karşı zafer kazanacağınıza , çıkarlarınızı koruyacağınıza , sizden veya yakınlarınızdan halkın beğendiği ve övgüyle andığı evlatlar türeyeceğine, mal ve büyüklük elde edeceklerine , fakirseniz zengin olacağınıza, hastaysanız şifa bulacağınıza, üzgünseniz sevineceğinize   işaret edilir.
Bazılarına göre de çirkin ve küfürlü sözler işiteceğinize ,geçim konusunda zorlanacağınıza ,hedefinize ulaşamayacağınıza ,ciddi bir hastalığa yakalanacağınıza ,hoşlanmayacağınız şeylerle karşılaşacağınıza  yorulur.
Bazılarıysa rüyada fare görmek evlenmek ya da dostluk kurmak anlamına gelmektedir ,insanlara az hayrı dokunan soylu ve orta halli kimseye ,biriyle ortak olacağınıza veya evleneceğinize ,hem din bakımından, hem de dünya bakımından büyüklük kazanılacağına işarettir Bu rüya ayrıca yolculuğa da yorulabilir ,şansınızın iyi gideceğine ,delalet eder.
“Gerçek şu ki; rüya tabirleri ilmi, şerif ve büyük bir ilimdir. Hak Taâla’nın bu ilmi Hz. Yusuf’a (a.s) bağışlamış olduğunu herkes bilir. Nitekim yüce Allah, Kurân-ı Kerim’de şöyle buyurur: İşte Yusuf’u, Mısır’da böylece yerleştirdik de ona rüya yormasını öğrettik”
Son olarak şunu söylemek gerekir ki, tabir üstatlarının yorumladıkları manalar abartılı ve boş değildir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir