Ana sayfa F Rüyada fare görmek

Rüyada fare görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada fare görmek

Rüyada fare görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fare görmek uyuşup anlaşacağınız zengin biriyle evleneceğinize ve onun mesleğini alacağınıza yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de  darlık ve kıtlığa işarettir.
# Olumsuz olarak işlerde müşkülata uğramaya, üzüntü ve kedere delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise kadınların hile ve sihirlerine delâlet eder.
# Ünlü düşünür Ferganî tabirinde  yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuktan kazançla döneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  Bir sırrınızın ortaya çıkacağına veya sahip olmak istediğiniz bir şeyden haber alacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 56 ( ellialtı )
Rüyada fare görmek Ataç TOKALI tarafından 19.10.2016 – 03:16 tarihinde Burdur / Yeşilova şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“Dünya üç gündür: dün bugün ve yarın. Dün geçti, yarının geleceği belli değil, öyle ise, bugünün kıymetini bil.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here