Ana sayfa F Rüyada film şeklinde bulut görmek

Rüyada film şeklinde bulut görmek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada film şeklinde bulut görmek

Rüyada film şeklinde bulut görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada film şeklinde bulut görmek  günah işleyeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  eşinizi boşayacağınıza, ancak daha sonra pişman olacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak hastalanacağınıza veya ağacı çıkardığınız yerde yaşayan birinin hastalanıp öleceğine delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise dini ve vefası olmayan bir kadına delâlet eder.
# Ünlü alim Zünnûn-ı Mısrî rüyayı gören kişi için  büyük kazançlar elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için savaş, inat ve husumete işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 58 ( ellisekiz )
Rüyada film şeklinde bulut görmek Görkem TOKER tarafından 19.08.2016 – 15:33 tarihinde Edirne / İpsala şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Amellerin en faziletlisi gizli günahları terk etmektir. Çünkü gizli günahlardan uzak kalan kimse, âşikâr günahlardan daha çok uzak kalır.Antâki

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here