Ana sayfa F Rüyada fincan çatlaması

Rüyada fincan çatlaması

1
0
PAYLAŞ

Rüyada fincan çatlaması

Rüyada fincan çatlaması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fincan çatlaması evin beyefendisine veya bazı tabircilere göre evin hanımefendisine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  başarıyla sonuçlanacak bir girişimde bulunacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak işlerde zarara girmek delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise halk tarafından ayıplanmaya delâlet eder.
# Ünlü düşünür Ebu Maşer el-Belhi tabirinde saygın bir kişiyle husumet edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  iyi bir gelir elde edeceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 104 ( yüzdört )
Rüyada fincan çatlaması Berkecan OGUZ tarafından 25.07.2016 – 12:09 tarihinde Batman / Gercüş şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3617 – Abdullah İbnu Zeyd radıyallahu anh anlatıyor: "Bize Resülullah aleyhissalâtu vesselâm gelmişti. Kendisine bakır kapta su getirdik, onunla abdest aldı."Ebu Dâvud, Tahâret 47, (100).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here