Ana sayfa F Rüyada fincan tabağı kırmak

Rüyada fincan tabağı kırmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada fincan tabağı kırmak

Rüyada fincan tabağı kırmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fincan tabağı kırmak  yaşlılık döneminizin güvence altında olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  iyi bir gelir elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak aslında kötü şansa, hastalığa yakalanmaya ve tehlikeye yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise  alçalışa işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Muhammed Zerrindeşti görülen rüya  düşmanınızın zahit ve salih biri olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işinizin düzeleceğine, bunun aksini görmek ise, işinizin bozulacağına işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 714 ( yediyüzondört )
Rüyada fincan tabağı kırmak Tolga ÖZGENÇ tarafından 25.07.2016 – 10:49 tarihinde Konya / Tuzlukçu şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hikmet ehli “Kula en yakışan şey edeptir.” demişlerdir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here