Ana sayfa F Rüyada fincan toplamak

Rüyada fincan toplamak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada fincan toplamak

Rüyada fincan toplamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fincan toplamak  Müslüman değilseniz Müslüman olacağınıza veya öleceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  ecelinizin yakın olduğuna ve çirkin bir amelden tövbe edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise müfside ve sehhare bir kadın ile tâbir olunur.
# Ünlü filozof İbn-i Heysem yorumunda hayır ve iyilik yapmaya tabir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şu şekilde tabir olunur: a) Kuvvet , b) İktidar , c) Maharet , d) Sanat , e) Mal ve nimet.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 203 ( ikiyüzüç )
Rüyada fincan toplamak Şarık DUYMUŞ tarafından 27.11.2016 – 21:28 tarihinde Aksaray / Gülağaç şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bizi aldatan bizden değildir.Müslim, îmân, 164.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here