Ana sayfa F Rüyada fincan yemek

Rüyada fincan yemek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada fincan yemek

Rüyada fincan yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fincan yemek tabiri de şöyle: a) Sebat ve azim , b) Nezrine sadakat , c) Lisanı hıfz etmek , d) Din-i İslama hizmet. Bazı rüya yorumcularına göre de  birileri tarafından aldatılabileceğinize ve bu konuda dikkat etmeniz gerektiğine işarettir.
# Olumsuz olarak  Allaha şirk koşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  birinin size zulmedeceğine işarettir.
# Ünlü düşünür Reşîdüddîn Hamedani tabirinde  akrabalarınızdan bir bayanla evleneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sultan nezdinde insanların işini yapan bir adama delalettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 644 ( altıyüzkırkdört )
Rüyada fincan yemek Eren GİLİM tarafından 09.06.2016 – 05:08 tarihinde Malatya / Arguvan şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yeryüzü renkli taşlarla doludur ama pek azı boyunlara kolye olur.İman ve fazilet sahibi insanlar da, kıymetli taşlar gibi yeryüzünde pek az bulunan çok değerli varlıklardır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here