Ana sayfa F Rüyada fıstık ve ceviz görmek

Rüyada fıstık ve ceviz görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada fıstık ve ceviz görmek

Rüyada fıstık ve ceviz görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fıstık ve ceviz görmek günahların af ve mağfiretine rızık ve nimetin bereketine dünya ve ahiret selâmetine delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de yediğiniz kişmiş miktarınca menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak cezayı mücib bir şey işlemeye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise birden bire bir sıkıntıyla karşılamayı delâlettir.
# Ünlü alim Battanî rüyayı gören kişi için alelacele bir iş yapacağınıza ve pişman olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  geçim konusunda sorun yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 604 ( altıyüzdört )
Rüyada fıstık ve ceviz görmek Zehra BÜYÜKFIRAT tarafından 02.10.2016 – 00:33 tarihinde Erzurum / Palandöken şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ana-babasını üzen, onlara isyan etmiş olur. Musibet zamanında dizini döven, sevabından mahrum olur. Allah-ü Teâlâ sabrı, musibet miktarınca indirir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here