Ana sayfa F Rüyada fok görmek

Rüyada fok görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada fok görmek

Rüyada fok görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fok görmek zalim biri olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  sıkıntı yaşayacağınıza, eşinizi boşayacağınıza ve işinizden azledileceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak çetin ve zor günlerin geleceğine delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise efendisine itaat etmeyen kadına da delâlet eder.
# Ünlü alim Muhammed bin İbrahim el-Fezari rüyayı gören kişi için şöhret ve şanı büyük bir kimsenin misafir olacağına delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  o yıl içerisinde nimetinizin bollaşacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 97 ( doksanyedi )
Rüyada fok görmek Nur ATTİLA tarafından 27.11.2016 – 07:38 tarihinde Zonguldak / Karadeniz Ereğli şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

7243 – Hz. Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Çok gülmeyin, çünkü çok gülmek kalbi öldürür."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here