Ana sayfa F Rüyada fotoğraf resmi görmek

Rüyada fotoğraf resmi görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada fotoğraf resmi görmek

Rüyada fotoğraf resmi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fotoğraf resmi görmek  işinizde iyi bir ilerleme kaydedeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  herhangi bir konuda ümidinizi yitireceğinize, ama sonra sevineceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak vadinde durmayan, sözünü yerine getirmeyen kimseye delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise aile içinde birinin gurbete çıkmasına delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi Ahmed en-Nihâvendî rüyayı gören kişi için zenginleşeceğinize ve murada ereceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evleneceğiniz kadının dindar ve inançlı biri olacağına delalettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 150 ( yüzelli )
Rüyada fotoğraf resmi görmek İlhan AYGEN tarafından 29.06.2016 – 17:07 tarihinde Sivas / İmranlı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

986 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Cennete giren hiç kimse dünyaya geri dönmek istemez, yeryüzünde olan her şey orada vardır. Ancak şehid böyle değil. O, mazhar olduğu ikramlar sebebiyle yeryüzüne dönüp on kere şehit olmayı temenni eder."Bir rivayette şu ziyade mevcut: ".. Şehid hariç, o, şehidlik sebebiyle mazhar olduğu üstünlükler ve kerametler sebebiyle ..(dönmek ister)."Buharî, Cihâd 5, 21; Müslim,İmâret 108, 109, (1877); TirmizÎ, Fedâilu'l-Cihâd 13, (1643); Nesâi, Cihâd 30, 6, 32).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here