Ana sayfa F Rüyada fransaya gitmek

Rüyada fransaya gitmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada fransaya gitmek

Rüyada fransaya gitmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fransaya gitmek  şehrinizin huzur ve asayiş içinde olacağına, yöneticilerin adaletle, alimlerin züht ile ve halkın esenlik içinde mutlu bir hayat süreceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de saygınlığınızı yitireceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak  bir işten dolayı pişman olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise para durumun tamamen tersine dönmesi şeklinde yorulur.
# Ünlü rüya yorumcusu Ali bin Rıdvan görülen rüya  evlenmek istediğiniz kadının güzelliğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rızkınızın bollaşacağına, dini inancınız konusunda sorun yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 88 ( seksensekiz )
Rüyada fransaya gitmek Sevim COŞANDAL tarafından 18.01.2016 – 21:03 tarihinde Çanakkale / Eceabat şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Gençliğimde Abadan'a gitmiştim. Cüzzamlı ve kör bir adamla karşılaştım. Sarası tutmuş, karıncalar vücuduna üşüşmüş etini yiyorlardı. Başını kaldırdım, kucağıma aldım, ayılıp, kendisi ile konuşmayı bekledim. Ayılınca; "Benimle Rabbim arasına giren bu boş adam kimdir? Rabbim beni parça parça yapsa, benim O'na ancak sevgim artar." dedi. Bundan sonra artık kul ile Allah arasında gördüğüm hiç bir hikmeti merak edip de, niçin böyle oluyor? Demedim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here