Ana sayfa G Rüyada gece ezan okunması

Rüyada gece ezan okunması

1
0
PAYLAŞ

Rüyada gece ezan okunması

Rüyada gece ezan okunması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada gece ezan okunması  biriyle aranızda husumet olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hırsız, bozguncu ve hasetçi kimseye işarettir.
# Olumsuz olarak çetin ve zor günlerin geleceğine delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise günah işleyeceğinize veya üzerinize bir korku geleceğine işarettir.
# Ünlü alim Ebu Said Gardezî rüyayı gören kişi için  bir yerden bir yere taşınacağınıza, işlerinizin iyi olacağına ve hayır kapılarının yüzünüze açılacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bu ortaklığın kalıcı olmayacağına işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 464 ( dörtyüzaltmışdört )
Rüyada gece ezan okunması Tarkan TEKER tarafından 19.04.2016 – 01:34 tarihinde Rize / Kalkandere şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1991 yılında meydana gelen Körfez Savaşının bir günlük maliyeti ile 3 milyon çocuğun 2.7 yıllık süt ihtiyacı karşılanabilirdi.Bu savaşın 30 günlük savaş gideriyle 50 milyon insanın 4 yıllık ekmek ihtiyacı giderilebilirdi. 1 adet Stealth avcı uçağının bedeli ile de 13 milyon adet kitap alınabilirdi. Ve 1 adet Patroit füzesi ile 74 milyon adet fidan dikilebilirdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here