Ana sayfa G Rüyada gerdek gecesine girdiğini görmek

Rüyada gerdek gecesine girdiğini görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada gerdek gecesine girdiğini görmek

Rüyada gerdek gecesine girdiğini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada gerdek gecesine girdiğini görmek  bir olayın aydınlığa kavuşacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de işinizi kaybedeceğinize ve durumunuzun kötüye gideceğine işarettir.
# Olumsuz olarak  bir işe teşebbüs edeceğinize, ancak geç kalacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dünya ile uğraşmaya delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi Ahmed en-Nihâvendî rüyayı gören kişi için  zorlu bir yolculuk geçireceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  insanların övgüsünü kazanacağınıza ve adınızın iyilikle anılacağına işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 887 ( sekizyüzseksenyedi )
Rüyada gerdek gecesine girdiğini görmek Ilgın ÖTER tarafından 12.01.2016 – 21:25 tarihinde Fransa / Aix-en-Provence şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4357 – Hz. Cabir radıyallahu anh anlatıyor: "Hz. Ömer radıyallahu anh, Hz. Ebu Bekr'e:"Ey Ebu Bekr! Allah'ın Rasulü Muhammed aleyhissalatu vesselam'dan sonra insanların en hayırlısı" diye hitab etmişti. Hz. Ebu Bekr:"Sen böyle söylersen ben de sana Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'dan işittiğimi söyleyeceğim. Demişti ki: "Güneş, Ömer'den daha hayırlı bir kimse üzerine doğup batmadı."Tirmizi, Menakıb, (3685).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here