Ana sayfa G Rüyada göbek deliğinden irin aktığını görmek

Rüyada göbek deliğinden irin aktığını görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada göbek deliğinden irin aktığını görmek

Rüyada göbek deliğinden irin aktığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada göbek deliğinden irin aktığını görmek  malınızın çoğalacağına, ancak büyük bir korku içinde olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  din ve dünya işlerinde zarar göreceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak zarar ve ziyana delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise az da olsa üzüntü ve sıkıntıya tâbir olunur.
# Ünlü rüya yorumcusu Hemdani görülen rüya söz sahibi birinin vasıtasıyla muradınıza ereceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  sıkıntı çekeceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 515 ( beşyüzonbeş )
Rüyada göbek deliğinden irin aktığını görmek Dilay TUĞMEN tarafından 06.08.2016 – 21:40 tarihinde Konya / Ahırlı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Amel’den yoksun âlim, yağmursuz buluta benzer.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here