Ana sayfa G Rüyada göğüslerin büyümesi

Rüyada göğüslerin büyümesi

1
0
PAYLAŞ

Rüyada göğüslerin büyümesi

Rüyada göğüslerin büyümesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada göğüslerin büyümesi  dış görünümünüzle birini etkilemek istediğinize, ancak bu kimsenin kalbe önem verdiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  rızkınızın artacağına işarettir.
# Olumsuz olarak  anne ve babanızın sizden hoşnut olmadıklarına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  birinin size haset edeceğine işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Muhammed Zerrindeşti görülen rüya sorunların üstesinden gelineceğine delalettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  tatlıysa mala, ekşiyse üzüntü ve sıkıntıya işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 70 ( yetmiş )
Rüyada göğüslerin büyümesi Yalman CİGERLİOĞLU tarafından 02.06.2016 – 17:32 tarihinde Azerbaycan / Gence şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Halid bin Safvan'a: "En aciz, en beceriksiz insan kimdir?" diye sormuşlar. O da bu soruya şu cevabı vermiş: "En aciz, en beceriksiz insan; dost aramayandır. Ondan daha acizi, daha beceriksizi ise, bulduğu dostu kaybedendir."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here