Ana sayfa G Rüyada gol atıldığını görmek

Rüyada gol atıldığını görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada gol atıldığını görmek

Rüyada gol atıldığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada gol atıldığını görmek  bol miktarda mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  kasaplık yapıyorsanız evinize duvar çekeceklerine, öğretmenseniz çocuklara kötü davranacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak  bazı işlerden geri kalacağınıza ve rakibinize yenik düşeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise beyhude yere para harcayacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ebul Vefâ el-Büzcani rüyayı gören kişi için  her iki dünyanızın da kötü olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanların hayrına olan bir işin güzel günlerin kısa sürede geleceğine delalettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 34 ( otuzdört )
Rüyada gol atıldığını görmek Çağrı DERYA tarafından 28.10.2016 – 08:32 tarihinde İzmir / Menderes şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hakiki cömert, diliyle nasihat etmekle yetinmeyip aynı zamanda da ihtiyaç sahibine eliyle yardım eden kimse’dir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here