Ana sayfa G Rüyada görümce kavga etmek

Rüyada görümce kavga etmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada görümce kavga etmek

Rüyada görümce kavga etmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada görümce kavga etmek  işlerin açılacağına ve yolunda gideceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  uyuşup anlaşacağınız zengin bir kadınla evleneceğinize ve onun mesleğini alacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak kadınların hile ve sihirlerine delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise parasızlık çekmeye ve kolay yoldan para kazanma girişimlerinin hüsranla sonuçlanacağı anlamına şeklinde yorulur.
# Ünlü düşünür İbn-i Şeddad tabirinde  sıkıntı ve belaya işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  maddi zorluklar yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 879 ( sekizyüzyetmişdokuz )
Rüyada görümce kavga etmek İlkin ALTAŞ tarafından 24.01.2016 – 23:10 tarihinde Erzurum / Tekman şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4393 – Tirmizi'nin bir rivayetinde şöyle gelmiştir: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm Hz. Hasan ve Hüseyin'e bakıp: "Allahım, ben bunları seviyorum, sen de sev!" buyurdu."Tirmizi, Menakıb, (3784).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here