Ana sayfa G Rüyada göz kapamak

Rüyada göz kapamak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada göz kapamak

Rüyada göz kapamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada göz kapamak  işlerinizin karmaşık bir hal alacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  büyük bir şahsiyetten menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak asaletsiz bir kişiyle kavga edeceğinize tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise üzüntü ve sıkıntıya işarettir.
# Ünlü alim Ali bin İsa rüyayı gören kişi için  istemeyerek birini korkutacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iki vech ile tabir olunur: a) Ömrün bitişi , b) Erkek çocuğun ölümü.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 204 ( ikiyüzdört )
Rüyada göz kapamak Rana TOKAÇ tarafından 03.03.2016 – 15:04 tarihinde Antalya / Kemer şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

242 – İyas İbnu Abdillah radıyallahu anh "Hz. Peygamber aleyhissâlatu vesselâm'in suyun satılmasını yasakladığını" rivayet etmiştir.Ebu Dâvud, Büyû 63, (3478); Tirmizî, Büyû 44, (1271); Nesâî, Büyû 88, (7, 307); İbnu Mâce, Rühûn 18, (2477).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here