Ana sayfa G Rüyada göz oymak

Rüyada göz oymak

2
0
PAYLAŞ

Rüyada göz oymak

Rüyada göz oymak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada göz oymak  birinin aracılığıyla evleneceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  o kimseden hayır ve menfaat göreceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak  birden fazla eşiniz varsa, aralarında anlaşmazlık çıkacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bazı işlerden geri kalacağınıza ve rakibinize yenik düşeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbn Bacce yorumunda zalim, kafir ve hırsız kimseye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyi ve şerefli bir hanımla evlenmeye delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 155 ( yüzellibeş )
Rüyada göz oymak Hürriyet MERDAN tarafından 10.10.2016 – 19:47 tarihinde Muğla / Yatağan şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3663 – İbnu Mes'ud radıyallahu anh anlatıyor: "Biz, yollarda ayağa bulaşan pislik sebebiyle abdest tazelemezdik."Ebu Dâvud, Tahâret 81, (204); İbnu Mâce, İkamet 67, (1041).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here